Son Dakika

Emir KAZAK: "Üyelerinden aldığı aidatlar sayesinde Audi marka arabalara binip..."

 

Eğitim Bir-Sen Genel Sekreteri olan Talat YAVUZ %2 sendikal örgütlenme barajını iptal eden AYM kararını eleştirmiş mahkeme kararlarının da artık işlevsiz olduğu iddiasında bulunarak haddini aşmış, ferasetini yitirmiş, eleştiri dozajını kaçırarak münasebetsizlikte zirve yapmıştır.
AYM kararlarını eleştirmekle yetinmeyen Talat; siyasetten ve temsiliyetten aldığı güçle "YAVUZLUĞUNU" yüzde iki baraji altında kalan sendikaları; GDO'lu, parazit ve asalak olarak tanımlama cesaretini göstermiştir.
 
Yüzde iki barajı altında kalan sendika olarak bizlere de bir cevap hakkı doğmuştur.
 
Sayın; "YAVUZ" kurucu genel başkanınız üstad Mehmet Akif İNAN'ın evindeki çatal, bardak, kaşığı sendikaya taşıyarak hangi şartlar altında sendikanızı kurduğunu ne çabuk unuttunuz?  Örgütsel gücünü seçkin mensuplarına makam mevki sağlamaktan başka bir çaba da kullanmayan, "Al takke ver külah" anlayışı içerisinde  sendikacılık yapan sizler kapsamlı ve ufuklu olurken bizler kapsamsız ve ufuksuz mu oluyoruz?
 
Üyelerinden aldığı aidatlar sayesinde Audi marka arabalara binip, memurları ise otobüs duraklarına mahkum eden, Kuşadası'nda aldığı arsalara villalar yapıp kooperatifcilik işine başlayan, holdingleşen sendika olarak acaba GDO'lu, parazit ve asalak sendikacı bizler mi yoksa sizler mi olmuş oluyorsunuz?
 
Yıllardır yüce dinimizi ve manevi değerlerimizi emellerine alet eden kamu çalışanlarının milli ve manevî duygularını sömürüp  açlığa mahkum eden imam görünümlü papaz yaşamlılar; GDO'lu sendikacı arıyorsanız ikiz kulelerinizdeki ceylan derili koltuklardan kalkıp aynaya bir bakın.
 
 Emir KAZAK
Liyakat-Sen Genel Başkanı
Son güncellenme tarihi:23.01.2024 10:23

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.