Son Dakika

İletişim

 

E-Posta Adresimiz: devletajans@gmail.com

Facebook Sayfamız: https://facebook.com/devletajans

Twitter Hesabımız: https://twitter.com/DevletAjans

Instagram Hesabımız: https://instagram.com/devletajans

Youtube Kanalımız: https://youtube.com/channel/UCkRP96fnpcsaQJ-L2eLiG3w

 

Devletajans İnternet Sitesi Kamu Yararına Faaliyette Bulunmaktadır. Herhangi Bir İş Akdi veya Sözleşme Olmaksızın ve Maddi Kazanç Gözetmeksizin Tamamen Gönüllü Olarak Katkı Sağlamaktayız.

Sitemizde Reklam vb. bulunmamaktadır.

Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları www.devletajans.com'a aittir. www.devletajans.com şeklinde Kaynak gösterilip köşe yazısı/haberler kullanılabilir. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü ile ve alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılmalıdır.

www.devletajans.com harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Harici linklerin ve kaynak gösterilen haberlerin sorumluluğunu almaz.Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Sitemizdeki tüm sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.devletajans.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Gerektiğinde adli mercilere uygunsuz yorum yazanlar bildirilir.

YER SAĞLAYICI
GOOGLE INC.
Genel merkezi Googleplex, Mountain View, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri                         
TEBLİGAT ADRESİ
Adres: Sağlık Mahallesi Süleyman Sırrı Caddesi Uluğ Apt. No: 16/8-06420 Çankaya / ANKARA
İMTİYAZ
SAHİBİ

Liyakatli Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası +90{507}854_32_77Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.