Son Dakika

LİYAKAT-SEN İKİNCİ OLAĞAN GENEL KURULU TOPLANDI

 

Liyakat -Sen Olarak İkinci Olağan Genel Kurul Toplantımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. yenilenen yönetim kurulumuzla birlikte çalışma hayatına katkı sunmak, hakkı ve hukuku gözeterek kamu çalışanlarının sesine ses olabilmek, apolitik çizgimizle kamu çalışanlarının güvenle ve gönül rahatlığıyla tercih edebileceği alternatif bir sendika olma yolunda yılmadan çalışmaya devam edeceğiz.


Sendikamıza emeği geçen tüm dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyor, Yeni
Yönetim kurulumuzun kamu çalışanlarına ve eğitim ve bilim emekçilerine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
Emir KAZAK ➡️Genel Başkan, Halen Pursaklar İlçe Mili Eğitim Müdürlüğünde Şef olarak görev yapmaktadır.
Serdar Gündüz ➡️Genel Sekreter, Halen Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Rıdvan AY➡️ Hukuk işlerinden sorumlu genel başkan yardımcımız, Halen Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Eylül Güneş Meral ➡️ Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, halen Malatya ilimizde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.
Ferit Öbür ➡️ Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, halen Şanlıurfa ilimiz Haliliye İlçesinde sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Selahattin Yıldırım ➡️ Malî işlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, halen Ankara ilimiz Pursaklar ilçesinde Mutemet olarak görev yapmaktadır.

 


Son güncelleme Tarihi:28.03.2023 13:38

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.