Son Dakika

LİYAKAT-SEN'DEN EĞİTİM EMEKÇİLERİNE ÇAĞRI


 

 Hak,hukuk ve liyakat için, hiyerarşik ücret adaleti için; Devleti kurumlar, kurumları çalışanlar yüceltir anlayışı içerisinde, gücünü ve mücadele azmini yalnızca kanunların kendisine vereceği yetkiye borçlu olacak, çalışma hayatına katkı sunacak yol arkadaşlarımızı bekliyoruz.

LİYAKAT-SEN'in vizyonu;

Başta eğitim ve üniversiteler olmak üzere insan kaynakları yönetimini kamuda en önemli prensip haline getirerek üst düzey yöneticiler de dâhil olmak üzere tüm kadrolarda ve idari görevlerde Liyakat şartlarının objektif bir şekilde tanımlanması

LİYAKAT-SEN'in misyonu;

Devleti kurumlar; kurumları, çalışanlar yüceltir anlayışı içerisinde; Kamuda hiyerarşik ücret adaletinin sağlanması, mobbingle etkili mücadele edilmesi ve görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarında mülakatın tamamen ortadan kaldırılarak siyasal görüş kayırmacılık  veya herhangi bir gruba mensubiyet ve aidiyet ayrımı yapılmadan tüm dış etkenlerin ortadan kaldırılması için çaba göstermek.

 

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.