Son Dakika

AYM´NİN İPTAL KARARI BELEŞÇİ SARI SENDİKALARA DEMOKRASİ DERSİ VERMİŞTİR.

Hak hukuk mücadelesi adı altında yola çıkan an cak yıllardır siyasetin gölgesinde serinleyen ve tek amacı siyasetin zurnacılığını yapmak olan al takke ver külah anlayışı içerisinde seçkin mensuplarına makam mevki hazırlamaktan başka bir amaç gütmeyen demokratik görünümlü sözde sendikalar; AYM'nin bu kararından rahatsız olmuşlardır.Toplu görüşme masasında " kazanım" adı altında imzaladıkları

Enflasyon rakamlarının beşte birini bile karşılamaktan aciz rakamları başarı destanı olarak anlatan algı uzmanı sözde sendikalar artık bağımsız sendikalardan korkun.

Çünkü bizler kamu çalışanlarının özgür ve hür sesiyiz.

Sizlerin söyleyemediklerini bizler haykırdık, Sizlerin isteyemediklerini bizler kamu çalışanlarının adına istedik. Siz işveren sendikacılığı bizler ise kamu çalışanı sendikacılığı yaptık.Eyyy muktedir sahibi "sendikacılar" artık bu ayak oyunlarını bırakın ve kamu çalışanlarının gerçek gündemine odaklanın.

Buradan kamu emekçilerine sesleniyorum! Emeğin, hakkın ve liyakatın takipçisi olmaya devam edeceğiz.Emir Kazak

Liyakat-Sen Genel Başkanı

Son güncelleme tarihi 17.01.2024 22.59

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.