Son Dakika

LİYAKAT-SEN'DEN MEMURLAR.NET'E BOYKOT KARARI

Son güncelleme tarihi: 5.05.2023 13:42


Beş yılda bir seçim olan ülkemizde kamu çalışanları seçim öncesinde zam istemeyecek de ne zaman isteyecek? Yüzbinlerce üyesini domine eden, geçim sıkıntılarını dile getirmek yerine binalarına siyasilerin afişlerini asacak kadar aleni siyasete bulaşmış yandaş sarı sendikaların seçim öncesinde alanlarda olması, iş bırakma eylemleriyle memurun, öğretmenin, sağlık personelinin, tüm kamu çalışanlarının hakkını söke söke alması gerekmez miydi?

Kamu çalışanları sendikal tercihlerini sorgulamadığı sürece açlık sınırında yaşamaya mahkum olacağız.

Memurlar.net adlı kamu çalışanlarına yönelik haberler yapan web sitesinin tarafsızca haber yapmasını beklerdik. Ancak memura zam talepli haberlerin sansürlendiği, forum başlıklarının silindiğine şahit olduk. Sansürcü anlayışın her zaman karşısında olacağız.

Memurlar.net haber sitesi yöneticilerine soruyoruz?

Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün yayınladığı memurlar konulu videoda en düşük memur maaşının asgari ücretin iki buçuk katına çıkarılacağı vaadinin haber değeri yok mudur? 'Yüz bin öğretmen atayacağız, ücretli öğretmenliği kaldıracağız, Tüm öğretmenler kadrolu olacak.' vaadinin haber değeri yok mudur?

Memurlar.net, kamu çalışanları nezdinde tarafsızlığı yitirmiş, sansürcü bir haber portalı hüviyetine bürünmüştür. Tüm kamu çalışanlarına memurlar.net site ve forumlarına boykot uyguladığımızı ilan ediyoruz.

Liyakat-Sen Genel Merkezi

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.