Son Dakika

CHP MALATYA MİLLETVEKİLİ VELİ AĞBABA´YA EĞİTİM ÇALIŞANLARININ SORUNLARINI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ İLETTİK

 Haberin son güncellenme tarihi:

05.04.2023 10:15


Liyakatli Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası (Liyakat-Sen) Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Emir KAZAK ve Genel Başkan Yardımcısı Eylül GÜNEŞ MERAL, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çatısı altında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Malatya Milletvekili Sayın Veli AĞBABA ile görüşerek; deprem bölgesindeki eğitim çalışanlarının mağduriyetleri, engelli eğitim çalışanlarının sorunları ve engelli öğretmen atamalarının yapılması başta olmak üzere Kamu Şeflerine 3600 ek gösterge verilmesi, MEB Şube Müdürlerine uzman ve başöğretmenlik hakkının verilmesi gibi kamu çalışanlarının pek çok sonunu içeren raporumuzu kendilerine sunduk.

CHP Malatya Milletvekili Sayın Veli AĞBABA'ya Liyakat-Sen Genel Başkanı Emir KAZAK ve Genel Başkan Yardımcısı Eylül GÜNEŞ MERAL'i nazik kabullerinden ötürü teşekkür ederiz.
 

Liyakat-Sen Genel Merkezi

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.