Son Dakika

CHP AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ AV. BURCU KÖKSAL'A EĞİTİM ÇALIŞANLARININ SORUNLARINI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ İLETTİK

 


Liyakatli Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikası (Liyakat-Sen) Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Emir KAZAK ve Genel Başkan Yardımcısı Eylül GÜNEŞ MERAL, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çatısı altında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Sayın Av. Burcu KÖKSAL Hanımefendi ile görüşerek; deprem bölgesindeki eğitim çalışanlarının mağduriyetleri, engelli eğitim çalışanlarının sorunları ve engelli öğretmen atamalarının yapılması başta olmak üzere Kamu Şeflerine 3600 ek gösterge verilmesi, MEB Şube Müdürlerine uzman ve başöğretmenlik hakkının verilmesi gibi kamu çalışanlarının pek çok sonunu içeren raporumuzu kendilerine sunduk. Sayın Burcu KÖKSAL, raporumuzu inceleyeceğini ve TBMM Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu toplantılarında gündeme getireceğini belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Av. Burcu KÖKSAL'a Liyakat-Sen Genel Başkanı Emir KAZAK ve Genel Başkan Yardımcısı Eylül GÜNEŞ MERAL'e randevu verip sorunlarımızı dinlediği için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Liyakat-Sen Genel Merkezi

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.