Son Dakika

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİNDEN MEMUR ZAMMI AÇIKLAMASI


Ak Parti Grup Başkanvekili M. Emin Akbaşoğlu memurların alım gücünü arttıracaklarını belirtti. Ocak ayında yapılacak memur zamlarında güzel dokunuşlar gerçekleştireceklerini açıklayan M. Emin Akbaşoğlu şu açıklamayı yaptı:

''1 Ocak itibarıyla memur ve emeklilerle ilgili hem işçi hem memur emeklileriyle ilgili çok güzel dokunuşlarda bulunarak bütün toplum kesimlerinin alım gücünü artırarak, enflasyonu aşağı indirerek daha müreffeh bir dönemi hep beraber yaşayacağız."

Asgari ücretle ilgili çalışmaların aralık ayı ortasına kadar neticelendireceğine değinen M.Emin Akbaşoğlu şunları dedi:

 “Asgari ücretli kardeşlerimize çok iyi dokunuş yaparak onların alım gücünü artıracağız. Aynı şekilde işverenlerimizi de destekleyeceğiz. Onları da mağdur etmeyeceğiz. Devlet olarak işçimizin de işverenimizin de yanındayız. Hep beraber çiftçimizin, esnafımızın, memurumuzun, emeklimizin, sanayicimizin yanındayız. 1 Ocak itibarıyla memur ve emeklilerle ilgili hem işçi hem memur emeklileriyle ilgili çok güzel dokunuşlarda bulunarak bütün toplum kesimlerinin alım gücünü artırarak, enflasyonu aşağı indirerek daha müreffeh bir dönemi hep beraber yaşayacağız.”

 

Hiç yorum yok

Yorum yazarak Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uymayı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Devletajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.